Individuální lekce

 

Individuální i soukromé lekce jsou určeny pro klientelu, která může mít zvláštní nároky a požadavky na cvičení jógy i jakékoliv jiné cvičení. Oslovit nás může kdokoliv, kdo upřednostňuje individuální přístup a nebo cvičení v menší skupině lidí. Nejoblíbenější formou jsou individuální balíčky pro ty, kteří mají zvláštní zdravotní komplikace (lékařsky stabilizované), fyzické i psychické obtíže, únavu, stres, stálou mentální aktivitu, špatnou fyzickou kondici, ochablé svalstvo a další dysbalance či poškození, které potřebují správný a zdravý pohyb, pevnou ruku a motivaci. 

Individuální lekce jsou zde i pro ty, kteří chtějí nadále udržovat své tělo v dobré kondici a zvyšovat ji. 

Soukromé lekce je možné objednat i k vám domů, do škol pro děti či učitele, do hotelů, na veletrhy, zájezdy, exhibice a jiné  akce. Upřednostňujeme ovšem cvičení v prostorách studia, vzhledem k vybavenosti a příjemné atmosféře.


 


 

Jakou individuální a soukromou lekci si můžete vybrat

Lekce můžeme v průběhu 60-ti a více min různě kombinovat. Záleží na Vašem výběru a přání.

Tradiční, moderní a zdravotní lekce jógy

dle vlastního výběru nebo s naší pomocí

Kondiční a koordinační cvičení

redukční trénink

Mentální a fyzická relaxace

dle vlastního výběru

F terapie

s fyzioterapeutem Petrem

Masáže

dle vlastního výběru


 

Proč zvolit individuální lekci – Trápí Vás?

Fyzické potíže

Zkrácené svalstvo celého těla nebo jednotlivých částí

Ochablé a nefunkční svalstvo

Bolesti svalů, šlach a kloubů

Dýchací obtíže

Fyzicky náročné zaměstnání

Zlepšení celkové kondice a fyzické nerovnováhy

Psychické potíže

Stres

Únava

Psychické vyčerpání a nepohoda

Nízká mentální aktivita a  zdraví

Malá všímavost

Duševní nerovnováha

Nerovnováha vnitřního prostředí

Nepříjemné pocity a špatné vnímání

Celkový pocit vyčerpanosti a nechuti cokoliv dělat

Žádné potíže

Chcete jen vylepšit kondici

Obnovení funkčnosti svalů

Zlepšení funkčnosti orgánů

Znovuobnovení kapacity plic a vylepšení dechových technik


 

Individuální lekce pro

Dospělé

jóga i jiné styly bodymind jsou určeny právě těm, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, fyzický vzhled či duševní pohodu. Yoga zlepšuje zdravotní aspekty a propůjčuje tělu i mysli vzájemnou propojenost. Učí nás jak pracovat sami na sobě, na svém těle i mysli.

Business man & woman

yoga a nejen jógové cvičení pro vytížené podnikatele. Naučte se odpočívat i při své práci a denním shonu. Vaše tělo zesílí a mysl se zklidní. Je jen na vás jakou formu tréninku či cvičení si zvolíte pro vaši vnitřní spokojenost a svěží tělo. Trénink je uzpůsoben vždy dle vašich časových možností a vzájemné domluvy.

Firmy

dopřejte svým zaměstnancům lekce pravidelné jógy. Jóga je nejen cvičení, ale také přináší úspěch a klid i v běžném životě a mysli každého člověka, který jí pravidelně praktikuje. Rádi by jste na své pracoviště vnesli více spokojených, příjemně naladěných a pozitivních lidí? Začněte nejen u sebe, ale také u svých kolegů, zaměstnanců aj.

Školy a učitele

vneste žákům či učitelům jógu do škol, do tříd či tělocviku. Naučte děti pomocí jógy zmírnit agresi a ovládat pevně svou mysl i tělo. Ve světě je jóga velmi populární a běžnou součástí vyučování či osnov ve školách. Jóga má na děti více než blahodárné účinky, snižuje napětí, učí být děti klidnější a zodpovědné sami za sebe. Učí děti pravdě a víře v ně samotné.

Děti

stejně jako by měla být jóga součástí každodenní výuky, stejně tak mohou rodiče poslat své dítě k nám. Nejlépe když se domluví dvě maminky a děti sloučí, aby si ve dvojici individuální lekci užily a měly z ní vzájemnou radost a prožitek. Zlepšíme jejich fyzickou kondici i přístup k sobě samým.

Lidé se zdravotním omezením a tělesně znevýhodnění

jóga je pro všechny věkové kategorie, stejně tak i zdravotně či tělesně jakkoliv znevýhodněné. Jógou, cvičením, relaxací i meditacemi poznáváme sami sebe trochu jinak.

Sportovce

v dnešním světě i době se jóga velmi prosadila u světových i domácích sportovců, kteří ji praktikují ve svém běžném a každodenním životě. Vzhledem k prokazatelným fyzickým účinkům na těle i na mysli je jóga také výborným kompenzačním prostředkem pro zmírnění svalového napětí, stresu, trémy, nízké i vysoké motivace a mnoha dalších fyzických i psychických faktorů, které narušují vnitřní rovnováhu sportovce i člověka.

Seniory

určeno pro udržení dobré a svěží kondice. Lekce je vždy přizpůsobena aktuální tělesné kondici, tak abychom ji postupem času zlepšili.

Hotelové hosty

Zájezdové akce

Charitativní akce

Festivaly a větší skupiny 

Pro všechny co potřebují zdravý pohyb a dobrou kondici

 


 

,, Znát jiné je moudrost, znát sám sebe je ještě větší moudrost ,,

Lao-c‘