Lekce

 

Lekce v našem studiu nabízíme formou otevřených lekcí a kurzů. Otevřené lekce a kurzy jsou určeny začátečníkům i pokročilým, pokud není u lekcí uvedeno jinak. Nabízíme širokou škálu lekcí jógy na zemi i ve vzduchu. Nabízíme zdravotní, kondiční i specializované lekce s využitím mnoha pomůcek v příjemném prostředí jógového studia.


,,Hýčkej své tělo, mysl i duši skutečným uměním,,

Otevřené lekce

Jsou časově i finančně nezávazné a může je navštívit kdokoliv dle svých časových možností. Stačí si vybrat své oblíbené lekce jógy a rezervovat v našem online rozvrhu. Lekce a své místo si rezervujete libovolně bez nutnosti kreditu. Abyste se mohli libovolně přihlašovat je nutná registrace, kde vyplníte své uživatelské jméno, e-mail a telefonní číslo. Na lekci/e se poté můžete kdykoliv přihlásit i odhlásit. Pro výhodnější vstupy na otevřené lekce jsou k dispozici 10-ti a 20-ti bodové permanentky.

Zobrazit otevřené lekce 2018

Kurzy

jsou motivací pravidelně docházet na lekce. Kurzovní lekce na sebe plynule navazují a učí nás vše od začátku. Kurz Vám zajistí pevné místo na lekci a pravidelnost docházet. Na kurzy se nelze přihlašovat v online rozvrhu. Své místo v kurzu si rezervujete e-mailem, telefonicky nebo osobně ve studiu. Rezervace místa se stává platná úhradou ceny kurzu. Pokud se nebudete moci dostavit na kurz můžete si ve výši dvou lekcí nahradit kurz kdykoliv na otevřených lekcích nebo za sebe poslat náhradníka.

Zobrazit kurzy 2018

Styly jógy

U nás najdete rozmanité styly jógy. Nabízíme zdravotní a kondiční lekce, lekce se speciálními pomůckami nebo lekce specializované pro ženy, muže, seniory i děti. Každý z nás je jedinečný a přizpůsobuje se rytmu života, který je mu aktuálně nejbližší a může jej nadále rozvíjet podle sebe. Přijď vyzkoušet pro sebe to nejlepší.

Prozkoumejte styly jógy

Vybavení sálu

Pro cvičení jógy jsou zdarma k dispozici jógové podložky, deky, cihličky, jógové pásy a pohankové válce. Dále jsou součástí sálu a k dispozici speciální popruhy na zdi, vzdušné sítě, overbally, balanční podložky a wheel (kolečko na jógu).  Sebou si stačí vzít pohodlné oblečení, ručník či jiné vlastní potřeby.


,, Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost není čin, ale zvyk ,,

Aristoteles