Masáže

Vyzkoušejte jedinečné masáže, které mají blahodárný účinek na tělo, mysl i duševní zdraví. Většina masáží se provádí na masérském lehátku. Pouze tlakovou masáž děláme na zemi. 

Masáže u nás si můžete užít s Pavlou Sobotkovou, Janou Cachovou nebo Klárou Bigasovou. Každá z nich dělá jedinečnou a osobitou masáž na míru a dle Vašeho přání.  Druhy masáží najdete níže.


 

Jógově thajská masáž / thajská jógová terapie

Tato forma umění a masáže je založena na ajurvédské medicíně, józe a buddhismu. Úplná jógově thajská masáž zahrnuje kombinaci akupresury, práci na energetických drahách a protažení. Masáž se provádí na speciální podložce (na zemi), kdy masírovaný zůstává oblečený. Jógově thajská masáž je tak odlišná od toho, co obvykle nazýváme masáží a ve skutečnosti bývá v Thajsku nazývána ,,jóga pro líné,,. Lze ji užít jako terapeutickou metodu při podpoře a rozvoje flexibility a svalové síly i k uvolnění celého těla i mysli. V Thajsku je masáž pojímána spíše jako práce s energií, kdy masér nejdříve pracuje  s energetickými drahami, ke kterým se po sléze přidává i anatomická struktura. Dokonce i u jógových pozic jde primárně o jejich energetické působení a druhotně o schopnost rozvinout pohybovou flexibilitu, sílu ad.. Jógově thajská masáž má ovšem velmi blahodárné fyziologické přínosy, podporuje cirkulaci, rozvíjí flexibilitu a snižuje svalový tonus. Směs akupresury a protažení je zvláště přínosná pro ty, kdo se cítí ztuhlý, rozbolavělí, unavení z přepracování, z přetrénovanosti, či jiné důvody ovlivňující pohybový aparát a pohyblivost. Tato  masáž podporuje také funkci lymfy , detoxikuje tělo, zvyšuje imunitu a předchází různým chorobám i zraněním svalů, kloubů a vazů. Tato masáž je jako taková neocenitelným doplňkem jakékoliv léčby a i přestože je přínos masáže ohromný, tak nesmíme opomíjet péči kvalifikovaného medicínského profesionála. Skutečná praxe léčitelského umění spočívá v soucitném záměr terapeuta. Tento soucitný stav mysli je nazýván metta, obvykle překládán jako ,,milující laskavost,,.

Masáž porovádí Klára Bigasová

Délka masáže 60 min / 90 min / 120 min / cena 700 Kč – 1400 Kč

Masáž prosím objednávejte telefonicky  +420 775 607 710


 

Tlaková masáž těla a reflexní masáž chodidel

Tlaková masáž těla je určena všem, kteří cítí v těle napětí, fyzickou a psychickou nepohodu. Je to speciální masáž, kde stlačujeme určité body na těle a také tlačíme na větší skupiny svalů. Části těla , které jsou bolestivé se snažíme pomocí tlaku uvolnit a uvést do maximální pohody a relaxace. Pomocí tohoto tlaku dokážeme rozvolnit nejen svalové napětí. Tlak na určité části těla má obrovský vliv na zlepšení prokrvení, uvolnění blokád, uvolnění spasmů, tukových kuliček, do jisté míry protažení svalu ad. Tlak je příměřený dle fyzické vybavenosti masírovaného, tak abychom nepoškodili svalovou sktrukturu. Masáž sama o sobě není velmi příjemná, ale poměrně bolestivá. Ovšem přináší zaručené výsledky oproti jiným masážním technikám. Tělo může bolet 2 až 3 dny, kdy se následně dostaví maximální psychické uvolnění a svalová relaxace. Můžete tento proces vnímat, jakoby z Vás spadl kámen. Budete se cítit skvěle, lehce a vzdušně. Svaly opět nabudou síly a funkčnosti. Po psychické stránce se nám velmi uleví neb nemusíme stále myslet na bolest. Svalové uvolnění dopřeje mentálnímu a duševnímu odpočinku.

Reflexní masáž chodidel je zcela pro všechny, kteří si chtějí dopřát odpočinek a příjemný čas strávený pro sebe. Na chodidlech se nachází mnoho reflexních bodů, které stlačujeme a propojujeme s klasickou masáží chodidla. Při stlačování bodů a masáži dochází ke zlepšení prokrvení a tím lepší cirulaci krve (teplá chodidla). Body na chodidle se pojí s orgány, jejich funkcí a tlakem, tak můžeme uvolnit i části těla, která nejsou přímou součástí chodidla. Celkově je masáž chodidel velmi příjemná a člověk u ní zcela relaxuje a odpočívá.

Masáž porovádí Klára Bigasová a Jana Cachová

Délka masáže dle výběru / 30 min / 60 min / 90 min / 120 min / cena od 250 Kč – 1400 Kč

Masáž prosím objednávejte telefonicky  +420 775 607 710


 

Klasická masáž celého těla

Text brzy dodáme.

Masáže porovádí Pavla Sobotková a Jana Cachová

Délka masáže 60 min / 90 min / 120 min / cena 600 – 1200 Kč

Masáž prosím objednávejte telefonicky  +420 775 607 710


 

Masáže pro ženy

Masáž Vás propojí s Vaším srdcem, duší a tělem. Přináší nový příliv energie a vlnu hluboce léčivých prožitků. Otevírá Vás lásce a soucitu.

Pro ženy:

– které chtějí prohlubovat své ženské kvality, vlastnosti, lásku a cit k životu

– kterým schází láskyplný přístup, pozornost, něha a podpora

 – prožívají bolestivý pohlavní styk a mají bolestivou menstruaci

– které řeší problematiku s otěhotněním atd….

Jak masáž probíhá:

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím, přicházíte, a já Vás seznámím s průběhem masáže.

Masáž probíhá vleže na zádech. Zpočátku jste přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla uvolňuji a harmonizuji energetický systém v těle.

Masírovanými částmi těla jsou: hlava, obličej, ruce, hruď, prsa, břicho, podbříšek, záda, nohy. Ne vždy jsou všechny tyto části masírovány. Ladím se na momentální potřebu Vašeho těla a duše a na základě toho se odvíjí masáž určitých částí těla.

 Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

Masáž porovádí Pavla Sobotková

Délka masáže  90 min / celková délka masáže i s povídáním 2,5 h. / cena 1200 Kč

Masáž prosím objednávejte telefonicky  +420 731 835 948


 

Masáže pro muže

Masáž Vás propojí s Vaším srdcem, duší a tělem. Přináší nový příliv energie a vlnu hluboce léčivých prožitků. Otevírá Vás lásce a soucitu.

Jak masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje a Vy tak máte možnost sdělit s čím přicházíte. Masáž probíhá nejprve nasucho bez oleje, hladivými a jemnými doteky, poté použiji přírodní bylinný olej k masírovaným částem Vašeho těla.

Tato masáž je hluboce relaxační, odpočinková a léčivá.

Dostanete se tak do vnitřního prostoru bez myšlenek a užijete si sílu léčivých a hřejivých doteků na Vašem těle. Načerpáte novou sílu, radost a chuť do života.

Masáž porovádí Pavla Sobotková

Délka masáže  90 min / cena 1200 Kč

Masáž prosím objednávejte telefonicky  +420 731 835 948


 

,, Tělo nikdy nelže ,,

Marta Graham