Co nabízí otevřené lekce ?

Jsou časově i finančně nezávazné a může je navštívit kdokoliv dle svých časových možností. Stačí si vybrat své oblíbené lekce jógy a rezervovat v našem online rozvrhu. Lekce a své místo si rezervujete libovolně bez nutnosti kreditu. Abyste se mohli libovolně přihlašovat je nutná registrace, kde vyplníte své uživatelské jméno, e-mail a telefonní číslo. Na lekci/e se poté můžete kdykoliv přihlásit i odhlásit. Pro výhodnější vstupy na otevřené lekce jsou k dispozici 10-ti a 20-ti bodové permanentky.

Pro začátečníky i pokročilé

Lekce rezervujte v on-line rozvrhu.

KONDIČNÍ A FUNKČNÍ LEKCE NA POSÍLENÍ CELÉHO TĚLA

Lekce s kondičním a funkčním zaměřením na posílení celého těla a hlubokého stabilizačního systému (CORE).

ZDRAVOTNÍ, PROTAHUJÍCÍ A JEMNÉ LEKCE

Lekce zdravotní, jemné, s pomůckami i bez nich k celkovému uvolnění těla i specifických bolestí a obtíží. Lekce pro celkovou tělesnou i duševní rovnováhu.

LEKCE VE VZDUCHU I NA ZEMI

Lekce ve vzdušné síti nebo v popruzích na zdi. Lekce mají rozsáhlé spektrum možností provedení a mohou být ozdravující, tak fyzicky velmi náročné. Vždy záleží na domluvě, jakou formou si lekci užijeme nebo co od ní chceme.

Individuální lekce pro jednotlivce nebo skupiny

Užijte si individuální přístup, který

je šitý na míru pouze a přesně Vám.

 

Tradiční i moderní lekce jógy, zdravotní jóga, fyzio jóga, zdravotní cvičení, kondiční a koordinační cvičení, redukční trénink, mentální a fyzická relaxace, meditace, jógová terapie, masáže ad.

 

Kurzy

Pravidelné cvičení s různým zaměřením.

Pro děti i dospělé

Kurzy jsou motivací pravidelně docházet na lekce. Kurzovní lekce na sebe plynule navazují a učí nás vše od začátku. Kurz Vám zajistí pevné místo na lekci a pravidelnost docházet. Na kurzy se nelze přihlašovat v online rozvrhu.

Své místo v kurzu si rezervujete e-mailem, telefonicky nebo osobně ve studiu. Rezervace místa se stává platná úhradou ceny kurzu. Pokud se nebudete moci dostavit na kurz můžete si ve výši dvou lekcí nahradit kurz kdykoliv na otevřených lekcích nebo za sebe poslat náhradníka.

,, Proč dělat v životě stejnou hloupost, když je tak bohatý výběr? ,,

Neznámý autor