Rezervace

online rozvrh

Info

Jak na registraci a rezervaci lekcí online ?

Registrace a přihlášení naleznete vpravo nebo níže viz. Registrace a přihlášení.

Pokud máte problémy s registrací či rezervací, tak nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme.  

NOVÁČKY PROSÍME O REGISTRACI

Pro uskutečnění online rezervací klikněte prosím na >> Register (pod zeleným tlačítkem Sign In) >> a vyplňte všechny kolonky; jméno / příjmení / uživatelské jméno / vlastní heslo / e-mail / telefonní číslo (příjde Vám e-mail, že registrace proběhla úspěšně, a že jsme Vaši registraci zaznamenali. E-mail není potřeba potvrdit ani odkliknout.). Po vyplnění registrace jste do systému přihlášeni. Nadále se přihlašujete pod svým uživatelským jménem a heslem. Po každém přihlášení se zobrazí Váš profil, kde si můžete libovolně měni informace o sobě. Ze svého profilu si znovu načtěte web namasteyoga.cz a klikněte na rezervace (měli by jste být již přihlášeni). Dále už se libovolně přihlašujete na lekce, které chcete. Po najetí na okýkno lekce a následném klinutí na >> rezervovat lekci budete na lekci přihlášeni. Stejně tak se po najetí na okýnko lekce můžete odhlásit.

JAK LEKCI REZERVOVAT ?

Lekce si rezervujete přímo v online rozvrhu po najetí kurzorem myši na okýnko lekce. Poté jen zmáčknete tlačítko ,,rezervovat,, a jste přihlášeni na lekci, kterou jste si vybrali. Stejným způsobem se také z lekcí odhlásíte jen kliknete na tlačítko ,,zrušit rezervaci,, (ze systému se odhlásíte v pravé horní části obrazovky). Rezervace je výhradně určena pro zajištění vašeho místa na lekci. Dbejte pozornosti v jakém týdnu si lekci rezervujete.

CO DĚLAT POKUD NEFUNGUJE PŘIHLAŠOVÁNÍ ?

Rezervujte lekce pomocí SMS +420 775 607 710

Napište nám DEN / HODINU / LEKCI

Informace k rezervovaným lekcím a zda se lekce koná.

Lekce se konají při minimálním počtu 3. Pokud jsou viditelné pouze 2 rezervace, tak se lekce automaticky ruší! Svá místa rezervujte i odhlašujte do 14 hodiny. U ranních lekcí den předem do 22h. Pokud se ODHLÁSÍTE POZDĚ nebo NEZRUŠÍTE svou rezervaci do 14h, tak jsou již rezervace nevratné a PROSÍME O ÚHRADU SVÉHO MÍSTA neb lektoři se vždy dostaví a počítají i s vámi.

Bereme Vaše rezervace jako závazné, tak si prosím važte času, který jsou tady lektoři pro Vás. Př. pokud se 9 z 10 přihlášených nedostaví a neodhlásí se, brání v přihlášení jiným a plýtvají nejen časem lektora, který je tady pro Vás.

Jak poznám počet přihlášených ?

U lekcí naleznete čísla. Co tyto čísla u lekcí znamenají?

Samotné číslo bez lomítka znamená, že není nikdo přihlášen.

První číslo před lomítkem znamená počet přihlášených na lekci 9/14 druhé číslo za lomítkem znamená maximální možný počet přihlášených.

Přihlášení na otevřené lekce.

K přihlášení je nutná registrace níže.

Vložením e-mailové adresy souhlasíte s přijímáním newsletterových zpráv. Více o zpracování a ochraně osobních údajů ZDE

Nové kurzy 2023 a 2024

Kurzy se v rozvrhu nerezervují.

Online rozvrh 2023

Rezervujte si tu svou.

týden:
8-99-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Vybavení sálu

Pro cvičení jógy jsou zdarma k dispozici jógové podložky, deky, cihličky, jógové pásy a pohankové válce. Dále jsou součástí sálu a k dispozici speciální popruhy na zdi, vzdušné sítě, overbally, balanční podložky a wheel (kolečko na jógu).  Sebou si stačí vzít pohodlné oblečení, ručník či jiné vlastní potřeby.

Nový rozvrh od září 2023

Aktuální rozvrh a změny vždy prvotně uvidíte v online rozvrhu. Změny v rozvrhu vyhrazeny. 


 

,, Nejvýzanmějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat ,,

Albert Einstein