Rezervace

Namasté jóga rozvrh

JAK NA REZERVACE ONLINE ?

Registrace a přihlášení na lekce naleznete pod online rozvrhem níže. Také více info o registraci a přihlašování níže.

CO DĚLAT POKUD NEFUNGUJE PŘIHLAŠOVÁNÍ?

Rezervujte lekce pomocí SMS 775 607 710

Napište nám DEN / HODINU / LEKCI

VŽDY PROSÍM SLEDUJTE POČET PŘIHLÁŠENÝCH A ZDA SE LEKCE KONNÁ

Lekce se konají při minimálním počtu 3. Pokud jsou viditelné pouze 2 rezervace, tak se lekce automaticky ruší! Svá místa rezervujte i odhlašujte do 14 hodiny. U ranních lekcí den předem do 22h. Pokud se ODHLÁSÍTE POZDĚ nebo NEZRUŠÍTE svou rezervaci do 14h, tak jsou již rezervace nevratné a PROSÍME O ÚHRADU SVÉHO MÍSTA neb lektoři se vždy dostaví a počítají i s vámi. Bereme Vaše rezervace jako závazné, tak si prosím važte času, který jsou tady lektři pro Vás. Př. pokud se 9 z 10 přihlášných nedostaví a neodhlásí se, brání v přihlášení jiným a plýtvají nejen česem lektora, který je tady pro Vás.

JAK POZNÁM POČET PŘIHLÁŠENÝCH ?

U lekcí naleznete čísla. Co tyto čísla u lekcí znamenají? První číslo znamená počet přihlášených na lekci 9/14 druhé číslo za lomítkem znamená maximální kapacitu sálu. Samotné číslo bez lomítka znamená, že není nikdo přihlášen.

týden:
12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Registrace a přihlášení

Vložením e-mailové adresy souhlasíte s přijímáním newsletterových zpráv. Více o zpracování a ochraně osobních údajů ZDE

Informace k registracím a přihlášení

Nováčky prosíme o registraci , abyste mohli uskutečňovat rezervace online. Klikněte prosím na >> Register (pod zeleným tlačítkem Sign In) >> a vyplňte všechny kolonky; jméno / příjmení / uživatelské jméno / vlastní heslo / e-mail / telefonní číslo (příjde Vám e-mail, že registrace proběhla úspěšně, a že jsme Vaši registraci zaznamenali. E-mail není potřeba potvrdit ani odkliknout.). Po vyplnění registrace jste do systému přihlášeni. Nadále se přihlašujete pod svým uživatelským jménem a heslem. Po každém přihlášení se zobrazí Váš profil, kde si můžete libovolně měni informace o sobě. Ze svého profilu si znovu načtěte web namasteyoga.cz a klikněte na rezervace (měli by jste být již přihlášeni). Dále už se libovolně přihlašujete na lekce, které chcete. Po najetí na okýkno lekce a následném klinutí na >> rezervovat lekci budete na lekci přihlášeni. Stejně tak se po najetí na okýnko můžete odhlásit.


 

Informace k rezervacím lekcí

Lekce si rezervujete přímo v online rozvrhu po najetí kurzorem myši na okýnko lekce. Poté jen zmáčknete tlačítko ,,rezervovat,, a jste přihlášeni na lekci, kterou jste si vybrali. Stejným způsobem se také z lekcí odhlásíte jen kliknete na tlačítko ,,zrušit rezervaci,, (ze systému se odhlásíte v pravé horní části obrazovky). Rezervace je výhradně určena pro zajištění vašeho místa na lekci. Dbejte pozornosti v jakém týdnu si lekci rezervujete. Lekce se konají vždy při minimálním počtu účastníků 3, pokud není u rezervace lekce uvedeno jinak. Pokud jsou viditelné pouze 2 rezervace, tak se lekce automaticky ruší !! Svá místa rezervujte i odhlašujte max. do 14 hodiny před konáním večerní lekce. U ranních lekcí svá místa rezervujte a odhlašujte den předem do 22h. Poté jsou již rezervace nevratné a prosíme o úhradu lekce na recepci studia (ať je na lekci jakýkoliv počet přihlášených). Pokud máte problémy s registrací či rezervací, tak nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme.  


 

Nový rozvrh od října 2021.

Pro zvětšení rozvrhu klikni na obrázek ↓

Aktuální rozvrh a změny vždy prvotně uvidíte v online rozvrhu.

Změny v rozvrhu vyhrazeny. 

 


 

Vybavení sálu

Pro cvičení jógy jsou zdarma k dispozici jógové podložky, deky, cihličky, jógové pásy a pohankové válce. Dále jsou součástí sálu a k dispozici speciální popruhy na zdi, vzdušné sítě, overbally, balanční podložky a wheel (kolečko na jógu).  Sebou si stačí vzít pohodlné oblečení, ručník či jiné vlastní potřeby.

,, Nejvýzanmějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat ,,

Albert Einstein